نحوه کار با gtmetrix

نحوه کار با gtmetrix,gtmetrix,seo,سئو,سئو وان, چک کردن سایت با gtmetrix

در مقاله امروز قصد داریم به نحوه چگونگی بهینه بودن و عملکرد و سرعت سایت خود بپردازیم.

رقابت در دنیای مجازی برای مدیران وب سایت ها امری مهم است. دیده شدن در صفحات برتر گوگل و دانستن پیشرفت ها و کاستی ها و بهینه بودن سایت خود را می توان براحتی با وجود برخی سایت های آنالیزور تشخیص داد.

سایت gtmetrix با الگو برداری از استانداردهای گوگل یک آنالیزور قوی در این زمینه می باشد که صاحبان مشاغل و مدیران  میتوانند سایت خود را با آن چک کنند.

جی تی متریکس با آنالیز سایت، در مورد انواع پارامترهای موجود اطلاعاتی را به شما می دهد. از جمله این پارامترها: سرعت لود شدن سایت، حجم صفحات اصلی و فایل های css ,js ،سازماندهی عکسهای سایت و ... است.

در واقع مشکلات و ضعف های سایت خود را میتوانید مشاهده نمائید و برای رفع آن از متخصصین سئو کمک بگیرید. یادگیری جی تی متریکس آسان بوده و با جستجو کمی آن را فرا میگیرید.

نحوه کار با gtmetrix :

با رفتن به سایت gtmetrix در باکس مربوطه URL خود را وارد نمائید و بر  Analyze کلیک نمائید. جی تی متریکس کار خود را شروع کرده و نتایج آنالیز شده مربوط به سایت شما را اندکی بعد نشان میدهد.

جی تی متریکس, gtmetrix,seo

Page speed  سرعت بارگذاری صفحات سایت و yslow کارایی و عملکرد سایت و سرور را نشان میدهد. بسیاری از پارامترهای مشخص شده در هنگام طراحی سایت رفع می شود بنابراین با مشخص بودن مشکلات سایت برای داشتن سئو عالی اقدام نمائید.

category: 
وبلاگ
میزبان صدای گرم شما هستیم... برای مشاوره در زمینه‌های طراحی و بهینه سازی با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۶۵۲۳۵۸۸۶