سئو ارزان قیمت

سئو ارزان,سئو ارزان قیمت,مضرات سئو ارزان

برخی از سایتها به تازگی وعده ی سئو ارزان قیمت، در کوتاه ترین زمان و با بهترین نتیجه را می دهند و خود را سئوکار حرفه ای می نامند.  در صورتی که هر چه قدر میزان فعالیت بهینه سازی روی یک سایت به طور غیر طبیعی به نتیجه برسد از دید گوگل جریمه می شود . 
اما به نظر شما آنها چگونه یک شبه این کار را انجام می دهند؟ واضح است که از سئو کلاه سیاه استفاده می کنند و با خرید بک لینکهای ارزان قیمت و تبادل لینک، برای مدت زمان کوتاهی شما را به رتبه های بالای گوگل می برند و پس از جریمه شدن توسط گوگل، رتبه شما از قبل هم بیشتر تنزل می یابد. به عبارتی دود دروغگویی آنها به چشم شما می رود. سئو مانند نرم افزار ورد نیست که گزینه ی آندو داشته باشد، و شما با زدن آن بتوانید همه چیز را به حالت قبل برگردانید.

مضرات سئو ارزان برای شما

مسلما شما هم مانند هر کسی که کسب و کاری را شروع می کند، به دنبال افزایش اعتبار و دیده شدن برند خود و در پی آن افزایش سودآوری خود هستید. پس سئو ارزان نمی تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد، چرا که شما را از دستیابی به تکنیکهای مفید بهینه سازی سایت باز می دارد و در دراز مدت موجب خدشه دار شدن اعتبار شما خواهد شد. همچنین کاربران به شما اعتماد نمی کنند و نارضایتی کاربران به معنای کاهش رتبه ی شما در موتورهای جستجو خواهد بود.

سئو ارزان,سئو ارزان قیمت,مضرات سئو ارزان,خدمات سئو ارزان

خدمات سئو ارزان نمی تواند به شما هیچ گونه ارزیابی ارائه دهد. چرا که در آن از روشهای غیر اصولی و محدود استفاده شده است.  اگر می خواهید پیشرفت سایت خود را پیگیری کنید، با سئو ارزان دچار اشتباه و گمراهی می شوید. زیرا نتایج حاصل از آن پایدار و قابل اعتماد نیست. حتی ممکن است در برنامه ریزی هایتان شما را به اشتباه بیاندازد و موجب غفلت شما شود.

هرکسی از راه اندازی سایت خود هدف خاصی دارد، با توجه به این هدفها باید از روشهایی از بهینه سازی سایت کمک بگیرد که او را به اهدافش نزدیکتر می کند. متاسفانه ارائه دهندگان سئو ارزان بدون توجه به اهداف و خواسته های شما تنها به فکر بالا بردن رتبه سایت در گوگل هستند و برای همه یک جور نسخه می پیچند. در نهایت شما می مانید و اهدافی که تحقق نیافته.

می توان گفت کسانی که سئو ارزان ارائه می دهند، از دانش و تجربه ی کافی برخوردار نیستند و سئو سایت شما را وسیله ی آزمون و خطای خود قرار می دهند. این کار آنها می تواند برای شما زیانبار باشد. پس عاقلانه نیست که آینده ی کسب و کار خود را به چنین افرادی بسپارید.
 

category: 
وبلاگ
میزبان صدای گرم شما هستیم... برای مشاوره در زمینه‌های طراحی و بهینه سازی با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۶۵۲۳۵۸۸۶