دلایل نیاز به SEO

دلایل نیاز به SEO,سئو,سئو وان,چرا بیزنس شما به سئو نیاز دارد؟,بهینه سازی سایت,بهینه سازی,افزایش برند تجاری با سئو,دیجیتال مارکتینگ

بروز بودن وب سایت های صاحبان مشاغل و موبایل فرندلی بودنشان از اهمیت بالایی برخوردار است. اخرین زمانی که سایت خود را بروز کرده اید؟؟؟  آیا سایت شما در موبایل به درستی مشاهده می شود؟ طراحی و قالب سایتتان مناسب است یا اصلا به طراحی سایت برای شغل و حرفه خود فکر کرده اید؟ امروزه اکثر مردم به دنیای نوین تجارت روی آورده اند. برای دیده شدن بیشتر  تا برتر شدن و فروش بالا از خدمات سایت سئو وان (طراحی سایت، بهینه سازی سایت یا seo) استفاده نمائید.
صاحبان مشاغل و بازاریابان می دانند که seo عاملی مهم در جذب ترافیک بالاست. اگر سایت شما بدرستی طراحی و محتواگذاری نشده، همچنین برای کاربران دسکتاپ و تلفن همراه بهینه نباشد، ترافیک پایین و در نتیجه مشتریان کمتری خواهید داشت.
با همه این موارد بجز افزایش ترافیک مزایای دیگری وجود دارد. این مقاله مواردی از مزیت داشتن یک وبسایت بهینه شده و دلایل نیاز به seo را ارائه می دهد.

دلایل نیاز به سئو

دلایل نیاز به SEO, سئو, خدمات سایت سئو وان, جذب ترافیک بالا, دلایل نیاز به seo, طراحی سایت, چرا بیزنس شما به سئو نیاز دارد؟, افزایش برند تجاری با سئو, دیجیتال مارکتینگ

 

بهینه سازی مناسب نه تنها به معنای رتبه بندی بهتر، بلکه به معنی یک تجربه کاربری بهتر است.

در حال حاضر مشکلی نیست که تجربه کاربر یکی از عوامل مهم رتبه بندی است. موتورهای جستجو میخواهند یک طراحی mobile-friendly، سیگنالهای کاربر خوب (زمان بالای سایت، نرخ جستن یا بازده پایین و ...) و انضمام عکس ها و ویدئوهای خوب و مرتبط را ببینند. این عناصر بسیار مهم هستند به شرط اینکه یک تجربه عالی برای بازدیدکنندگان شما باشند. به عبارت دیگر، بهینه سازی سایت شما برای seo، تجربه کاربری خودتان را همچنین به طور خودکار بهبود می دهد. یک تجربه کاربری عالی به معنای افزایش نرخ تغییر، اعتماد بیشتر، و افزایش ثبات و وفاداری برند می باشد.

جستجوهای اصلی ممکن است 64% از کل بازدیدکنندگان وب سایت را به خود اختصاص دهد.

یک مطالعه با راهنما بیش از 310 میلیون بازدیدکننده از 30 وب سایت مختلف نشان داد که جستجوی اصلی 64 درصد از کل ترافیک ارجاع را به خود اختصاص داده است. در حالیکه تحقیقات دیگر نشاندهنده آن است که شبکه های اجتماعی کمی در جستجو پیشی گرفته اند، سوالی موجود نیست که جستجو برای بسیاری کسب و کار 5 مورد مهم از ترافیک باقی مانده است. جستجوگران بدنبال محصولات و خدمات خاص هستند، احتمال خرید بیشتر از کسب و کارهایی که از طریق جستجوست بالاتر از تلاش برخی استراتژی های موجود است.

رتبه بندی در جستجوی محلی به طور مستقیم منجر به افزایش بازدید و فروش می شود.

اگر شما یک کسب و کار محلی را اجرا می کنید، بهینه سازی سایت خود برای جستجوی محلی کاملا بحرانی است. مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر از پرس و جو جستجوهای محلی برای شناسایی کسب و کارهای محلی و یافتن مکان ها، ساعت ها و مسیرها استفاده می کنند.
به گفته گوگل، 50 درصد از مصرف کنندگان که یک جستجوی محلی را بر روی یک دستگاه تلفن همراه انجام دادند، در یک روز از یک فروشگاه بازدید کردند. این جستجوها همچنین به فروش بیشتر منجر شد: 18٪ از جستجوهای تلفن همراه محلی منجر به فروش در یک روز شد.

دلایل نیاز به SEO, سئو, خدمات سایت سئو وان, جذب ترافیک بالا, دلایل نیاز به seo, طراحی سایت, چرا بیزنس شما به سئو نیاز دارد؟, افزایش برند تجاری با سئو, دیجیتال مارکتینگ

 

بازاریابان رتبه بندی SEO به عنوان یکی از موثرترین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ

برای دیدن اینکه چه چیزی موثر است، گاهی اوقات بهتر است به طور مستقیم به منبع بروید. بر اساس گزارش های سالانه بازاریابی، بخشی از این استراتژی های سئو بسیار موثر است.

سئو و افزایش نام تجاری یا برند شما

رتبه بندی بالا در نتایج جستجو شما را به عنوان یک بازیکن کلیدی در صنعتتان به جستجوگران نشان می دهد. برعکس، رتبه بندی در صفحه دوم یا سوم ممکن است به پیش فرض های نامطلوب منجر گردد: شما یک کسب و کار جدید هستید، که شما به خوبی شناخته نمی شوید و یا اینکه شما بودجه ندارید(و در نتیجه فروش)  تا بتوانید رتبه بندی خود را افزایش دهید.

SEO میتواند استراتژی کمتر از سایر تکنیک های ورودی داشته باشد.

بازاریابی رسانه های اجتماعی و ایمیل هر دو کانال های بسیار موثر برای تولید منجر میشوند، اما هر به تلاش های مستمر نیاز دارند. برای حفظ مشتریان و چشم انداز خود، باید به طور مداوم محتوای جدید را به لیست و دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی خود تحویل دهید. با این حال به عوامل خاصی چون رقابت کلمات کلیدی هدف و کیفیت محتوای آن دقت نمائید. بهینه سازی مناسب سایت و محتوا، کلید دستیابی به رتبه بندی برتر هستند.

اکثر مصرف کنندگان محصولات آنلاین را قبل از رفتن به فروشگاه، جستجو می کنند.

تحقیقات نشان  می دهد که81٪ از خریداران قبل از خرید محلی خرید و فروش آنلاین را بررسی و مقایسه می کنند. تحقیقات دیگری این تعداد را برای خریداران B2B نیز 94 درصد افزایش می دهد. دستیابی به رتبه بندی صفحه اول برای کسب و کار و محصولات شما مهم است.


طراحی سایت، بهینه سازی سایت، سئو (seo)، سئو در کرج، سئو در شهریار، سئو در تهران، سئو ارزان
 

category: 
وبلاگ
میزبان صدای گرم شما هستیم... برای مشاوره در زمینه‌های طراحی و بهینه سازی با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۶۵۲۳۵۸۸۶